FAIL (domy drewniane, dom szkieletowy, kanadyjskie, drewniany, szkieletowe, kanadyjski).
Nasze PROJEKTY domów 
linia domu
kliknij, dom MAURO
MAURO
 
  
corner domku
Sprzedaż szalówki i
elementów drewnianych
do produkcji domów szkieletowych
 
linia domu
kliknij, szalówka elementy drewniane
Drewno konstrukcyjne wysokiej jakości
Cena: 850 zł / m3
 
  
corner domku

O nas - Domy Drewniane, Domy Kanadyjskie

Firma Yunimex posiada szesnastoletnie doświadczenie w branży budowlanej. Braliśmy udziałw budowie i wykańczaniu ekskluzywnych posiadłości i apartamentów w całym kraju. Nasze umiejętności zostały docenione przez największe firmy z branży budowlanej. Efektem naszej pracy jest rozszerzenie działalności o kompleksowe usługi związane z projektowaniem produkcją i budową domów z prefabrykowanych elementów ściennych. Spełniamy wszelkie wymagania jakościowe, zarówno norm polskicj, jak i norm Unii Europejskiej.

Zespół Yunimex tworzy grupa inżynierów i kadra menadżerska, są oni do Państwa dyspozycji przez cały okres inwestycji.

Nasze domy są doskonałym rozwiązaniem dla ludzi, którzy chcą zaoszczędzić czas i pieniądze. Nie będą już Państwo marnować czasu na przyjazdy na budowę i kontrolowanie pracowników, pilnowanie terminu dostaw, tym wszystkim zajmie się nasza firma.

domek 4 Prefabrykaty do naszych domów są produkowane w naszej własnej fabryce, co jest gwarancją wysokiej jakości. Elementy konstrukcji są wytwarzane z wyselekcjonowanego drzewa najwyższej jakości, przy użyciu najnowszych technologii. Wszystkie nasze domy są najpierw budowane na miejscu w naszej fabryce, a dopiero po sprawdzeniu wszystkich elementów są rozbierane i ponownie budowane na miejscu wybranym przez Państwa.

Posiadamy szeroki asortyment gotowych projektów jak również jesteśmy w stanie przygotować indywidualny projekt Twojego domu. Jeżeli sobie tego zażyczysz zbudujemy Twój dom "pod klucz". Wszystko po to by spełnić oczekiwania o wymarzonym domu.

domek 4 Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, a my pomożemy spełnić Państwu marzenia o własnym domu.

Domy drewniane, domy szkieletowe. Domy kanadyjskie, dom kanadyjski. Dom, Domy, dom szkieletowy.

     
Valid XHTML 1.0 Transitional Validator CSS